סברס הפקת אירועים
צור קשר: 0587-400-700

מגנטים לאירועים דף הבית מגנטים לבריתה

מגנטים לבריתה

אחד האירועים המרגשים ביותר שיכולים להיות לכל משפחה שהיא ולכל זוג הורים היא כמובן הולדת הבת, ואולי אף מרגש הרבה יותר מהולדת בן.
ישנן משפחות שמחכות כבר לראות בת יפה יוצאת להם לאחר מספר בנים ומספר כאבי לב כאשר ראו את הבריתות של הבנים הסובלים ביום הברית.

משפחות רבות מספרות כי בריתה שחוגגים באולם היא אחד האירועים הנפלאים והמרגשים ביותר ואף לא פחות מרגש מכל אירוע אחר שמשפחה יכולה לחגוג.

טקסט מרגש ל זבת הבת

כדי להשלים את האירוע ולהפוך אותו לאירוע מושלם שלא ישכחו הרבה זמן, וגם הילדה הקטנה שלכם תוכל להיזכר בזה, כדאי מאוד להזמין חברת צילומים שמתמחה בצילום מגנטים לבריתה.

מגנטים לבריתה הפכו להיות נדבך חשוב ומרכזי באירועי בריתות למיניהם, חוץ מהרצון שהאורחים ייהנו ויצטלמו וייקחו למזכרת תמונות מהאירוע, הרצון הנפלא לראות את הבת שלכם על מגנטים נהדרים, הרצון לראות את התמונות על המקרר בעוד מספר שנים, מגנטים לבריתה איכותיים שיישמרו לכם שנים רבות רק בשבילכם.

בדרך כלל בריתה היא חגיגה גדולה וכולם רוקדים ושמחים, ותחשבו גם על האורחים שבאים מרחוק שבוודאי ייהנו אם תהיה להם מזכרת נפלאה מהבריתה של הבת שלכם בדמות מגנטים לבריתה ברמה גבוהה.

עיצובים מיוחדים לבריתה

גם כשנכנסו מגנטים לבריתה לעסקי הצילומים המגנטים היו חובבניים מאוד בתחילת הדרך, וכיום חברת "המגנט" יכולה לספק מגנטים לבריתה ברמה הגבוהה ביותר שניתן להציע, עם איכות הדפסה הטובה ביותר וציוד צילום מקצועי.

בנוסף ניתן להיפגש כמובן לפני האירוע ולסכם על עיצוב מגנטים לבריתה, עיצובים שישמשו למגנטים. ויהפכו את המגנטים להרבה יותר מקסימים.
ניתן לבחור תמונה קטנה של הילדה החמודה, לבחור תמונה יפה שתופיע על כל מגנט שמודפס, תמונה שתופיע בתוך לב קטן או ציור אחר כדי שהאורחים גם יזכרו את הילדה הקטנה תמיד שהם יסתכלו על המגנט.

בנוסף ניתן להוסיף כמובן את תאריך האירוע בצורה מעוצבת ומסגרת למגנט, מסגרות שמתאימות גם לאירוע בריתה וגם שלא לוקחות כמות גדולה של מקום מהמגנט, כי בסופו של דבר מה שחשוב הוא התמונה המרכז.

נושאים קשורים

מגנטים לימי הולדת

מגנטים לברית

מגנטים לבת מצווה