סברס הפקת אירועים
צור קשר: 0587-400-700

מגנטים לאירועים דף הבית מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר מצווה

רבים מאיתנו היום כבר אינם צופים בקלטות הוידאו השונות שצולמו באירועים, בקלטות אלה מראים את האורחים נכנסים ומברכים, ריקודים ודברים נוספים.

כיום, ישנן אטרקציות רבות לאירועים והנצחה של אירועים כאלה צריכה להיות מקורית, נוסף על כך כל אחד ירצה שכל המוזמנים שהיו באירוע שלו יזכרו היטב את האירוע.

בעלי אירועים רבים שוכרים ברים ניידים, להקות ומביאים צעצועים שונים לקהל כמו משקפיים זוהרים או גיטרות מתנפחות ועוד הרבה רעיונות אחרים.

כדי להנציח את הרגעים המאושרים הללו, שאגב עלו לא מעט כסף, ניתן להזמין צוות צילום שמציע כחלק משירותיו גם מגנטים לבר מצווה, או לחתונה או לכל אירוע אחר.

מגנטים לבר מצווה ולאירועים נוספים

כיום, כמעט ולא קיימים אנשים שאין להם על המקרר, השידה, או על השולחן מגנטים שבהם צולמו באירועים שהיו בהם.

מגנטים לבר מצווה מזכירים לנו מדי יום את האירוע בו היינו, המטרה העיקרית של בעלי האירועים היא לחקוק בזיכרון של האורחים את האירוע.

מעבר ליתרונו הגדול של המגנט שהוזכר זה עתה, מדובר גם במוצר שימושי ואפילו סוג של עיצוב, כלומר אנשים רבים תולים את המגנטים הללו בבית על המקרר עם התמונות שלהם כך שמצד אחד יש גם תמונה יפה על המקרר ומצד שני ניתן להשתמש במקרר כדי להדביק עליו דברים.

בדרך כלל מגנטים לבר מצווה מעוצבים בהתאם לאופי בר המצווה, יש כאלה שמוסיפים את תמונת חתן בר המצווה ואחרים מציינים את התאריך ושמו של חתן בר המצווה.

שימושים נוספים של מגנטים לבר מצווה

כמו שהוזכר קודם לכן, השימוש הנפוץ ביותר לאירועים הוא הזמנת צוות צילום שיצלם את האורחים במהלך הערב וידפיס במקום את תמונותיהם עם מגנט מעוצב.

שימוש נוסף יכול להתבצע עוד לפני תחילת האירוע, רבים מעדיפים לשלוח במקום הזמנה לאירוע מגנט עם התמונה של חתן בר המצווה וכן את תאריך האירוע, המוזמנים יתלו את המגנט על המקרר וכך יזכרו באיזה תאריך האירוע.

נוסף על כך, בגלל שמודבר בהזמנה לבר מצווה ניתן לשים פרטים נוספים כמו טלפונים, שעת הגעה ובאיזה מקום יתקיים האירוע, כלומר הזמנה לכל דבר.

נושאים קשורים

מגנטים לימי הולדת

מגנטים לבריתה

מגנטים לברית