סברס הפקת אירועים
צור קשר: 0587-400-700

מגנטים לאירועים דף הבית מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה

חלק לא מבוטל מההנאה במהלך חתונה הוא להצטלם עם הזוג המאושר, קרובי משפחה, חברים או סתם אנשים באקראי. מאחר ואת התמונות שצולמו במהלך האירוע רואים בעיקר החתן והכלה, תמיד יש רצון בקרב האורחים לראות את התמונות גם. טרנד חדש בדמות מגנטים לחתונה מאפשר לכל מי שרוצה לראות את עצמו וגם לקחת את זה כמזכרת …

מגנט קטן לרגעים גדולים

הפקת אירוע כוללת בתוכה תכנון מוקפד על איכות האוכל, השתייה, המוזיקה, הלבוש והעיצוב. כל אלו נועדו על מנת להבטיח הנאה ורגעים מאושרים לבני הזוג ולאורחים שלהם. מגנטים לחתונה מאפשרים לכם לתת לאורחים מזכרת הביתה מכל אותם רגעים מאושרים והכול בצורת מגנט קטן ומגניב שאפשר גם להשתמש בו.

מגנטים לחתונה מאפשרים לאורחים שלכם לקחת חלק אקטיבי בחתונה וליהנות על הדרך. הצלם וצוות המגנטים יצלמו אתכם במהלך הערב, ידפיסו בתוך דקות את המגנטים ויתלו אותם על הלוח המיועד. כל שנותר לכם הוא רק לחפש את התמונה שלכם, לצחוק קצת ולחייך ולרוץ ולחפש את הצלם בדרך למגנט הבא.

יתרונות השירות

חלק מהשירות שניתן אצל חברות המגנטים השונות מאפשר לכם לא רק ליהנות ממגנטים במהלך החתונה עצמה אלא גם כחלק מתהליך ההזמנה לפני האירוע. ניתן לצרף להזמנה תזכורת קטנה לתליה על המקרר דמות מגנט המזכיר את התאריך ומקום החתונה בתוספת תמונה שלכם.

חשוב לזכור כי איכות המגנט תלויה רבות בעיקר באיכות הצלם וכן באיכות ההדפסה וחומרי הגלם. שוק המגנטים הינו גדול ולעיתים ניתן להשיג מחירים נמוכים ביותר. קחו בחשבון כי מחיר נמוך מדי עלול להפוך למזכרת לא איכותית בסוף החתונה. ערכו השוואה באתרים השונים תחת הכותרת מגנטים לחתונה ואל תהססו להתמקח בכל הנוגע למחיר.

נושאים קשורים

מגנטים לימי הולדת

מגנטים לבריתה

מגנטים לברית